Lubiana Marrakesz w sklepie Bokono.pl, to inspiracja dla wszystkich osób, które cenią tradycję i chcą znać historię nabywanych przez siebie przedmiotów. Wydawać by się mogło, że porcelanowy kubek lub deserowy talerzyk, nie posiada żadnej innej wartości, oprócz tej, jaka związana jest z jego codziennym użytkowaniem. 

Lubiana – polska marka z tradycją 

Lubiana, jest polską marką, która stara się nadążyć za nowoczesnymi trendami, inspiracji poszukując w polskiej tradycji oraz w tym, co zwykle nazywamy przyjętą i przestrzeganą przez większość z nas, obyczajowością. Lubiana Marakesz, to seria wykonanych z porcelany naczyń, która powstała w oparciu o dalekowschodni design i wzory pochodzące z krajów, w których dominuje gorący wiatr, przesycony piaskiem pustyni. Marrakesz, to słowo kojarzyć się nam może z miastem w zachodnim Marku, położonym u podnóża Atlasu Wysokiego. Brzmi zachęcająco, szczególnie gdy do naszych domów i mieszkań, wielkimi krokami, zaczyna się zbliżać polska jesień i zima. 

Lubiana Marrakesz

Lubiana Marrakesz – dalekowschodni design 

W sklepie Bokono.pl znajdziemy czarne kubki Lubiana Marrakesz o pojemności, która pozwoli nam na odpoczynek i relaks przy piciu porannej, gorącej kawy z mlekiem oraz dodatkiem egzotycznych, korzennych przypraw. Lubiana Marrakesz morski to kolor, dla osób które cenią ceramikę, wykonaną w jasnych pastelach, inspirowaną błękitem morza odbijającego się na niebie. Delikatny odcień, może przypomnieć nam widok z wakacji spędzonych w Maroku czy dni pobytu, w pachnącym cynamonem Egipcie. Naczynia marki Lubiana, pomogą nam utrzymać te przyjemne dla nas wrażenia, tak byśmy mogli, spokojnie zacząć planować swoje kolejne, dalekie wyprawy.