Świeżo wyciskane soki to nieodłączny element zdrowej diety. Są nie tylko bogate w substancje mineralne i witaminy, ale w zależności od składu mogą wspomagać odporność, poprawiać nastrój, pomagać w spalaniu kalorii czy odtruwać organizm.

Soki w codziennej diecie

Właściwości prozdrowotne wyciskanych soków są nie do przecenienia, dlatego warto włączyć je do codziennej diety. Oczywiście, można zadowolić się gotowymi sokami z marketu, ale zdecydowanie lepiej zaopatrzyć się w premium wyciskarka do soków Kuvings i komponować własne warzywno-owocowe kompozycje w zaciszu czterech ścian.

Wyciskarka do soków Kuvings

To sprzęt z najwyższej półki, o czym świadczy zdobyty trzy lata pod rząd Złoty Laur Konsumenta. Niewątpliwą zaletą tej wyciskarki jest możliwość wyciśnięcia soku ze wszystkiego. Niesamowicie mocny silnik bez żadnych trudności wyciśnie najtwardsze nawet warzywa i owoce, bez konieczności uprzedniego ich rozdrobnienia. Możliwe jest także wyciśnięcie soku z roślin, takich jak natka pietruszki, szpinak czy pokrzywa. Daje to praktycznie nieograniczone możliwości tworzenia własnych, smakowych kompozycji.

Co wygodniejsi użytkownicy wyciskarki Kuvings z pewnością ucieszą się, że jej czyszczenie ogranicza się do wlania do środka trzech szklanek wody i uruchomienia odpowiedniego programu.